ARABA İLANLARI

Hızlı Ara
Detaylı Ara

DOD GARANTİ

DOD Garanti *; detaylı 101 Nokta kontrolünden geçmiş, en fazla 8 yaş/160.000 km.'nin içerisindeki araçlara sunulabilecek; 6 ay veya 1 yıl/sınırsız km için geçerli olan, Türkiye'deki ilk ikinci el garanti sistemidir.

Bu sistemin amacı; size sunulmuş olan garanti poliçesi süresi içerisinde meydana gelebilecek ve DOD Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti kapsamı içerisinde yer alan olası arızalar karşısında, aracınızı koruma altına almaktır.

DOD Garanti hizmeti, "Otomatik Garanti" ve "Opsiyonel Garanti" olarak iki ayrı kapsamda sunulmaktadır.

DOD GARANTİ DOD GARANTİ DOD GARANTİ

DOD Otomatik Garanti, DOD Araç Detay Bilgileri sayfasında garantili olduğu belirtilen tüm araçlarda size araç fiyatının içinde sunulmaktadır. Motor, şanzıman ve diferansiyelin önemli parçalarını kapsayan DOD Otomatik Garanti ile herhangi bir ücret ödemeden aracı almanızdan itibaren 6 ay boyunca sınırsız kilometre garantisi altında güvenle seyahat edebilirsiniz.

DOD Opsiyonel Garanti ise, Otomatik Garanti kapsamına ilave olarak düşük bir fiyat farkı ödeyerek alabileceğiniz ve aracın elektrik-elektronik aksamı ile motor soğutma sisteminin ve çekiş sisteminin önemli bir kısmını teminat altına aldığınız 12 ay süreli en geniş DOD Garanti kapsamıdır.

"DOD Garanti"li işareti olmayan, ancak DOD Garanti kapsamına girebilecek araçlarda da, araç fiyatının üzerine belirli bir meblağ eklenerek DOD Garanti alma imkanınız mevcuttur.DOD Otomatik ve Opsiyonel Garanti hizmet ve parça kapsamları ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi Yetkili Satıcılarımızdan alabilirsiniz.

DOD ve çözüm ortağı TurAssist işbirliği ile istifadenize sunulan DOD Garanti ile aracınızın yolda kalması riskini ortadan kaldırırsınız. DOD Garanti hizmetine dahil olan Yol Yardım, arızanız kapsama girsin girmesin, sizi en yakın servis noktasına ulaştırır.

Garantinizin geçerliliğini koruması için aracınızın periyodik bakımlarının DOD Yetkili Satıcı Servisleri veya araç markasının Yetkili Servisleri'nde yapılması gerekmektedir.

Aracınızın DOD Garanti'li olması satarken de sizin için fiyat avantajı getirecektir.

"İkinci Elde Güven" sloganının bir parçası olan DOD Garanti, yolculuğunuzun rahat geçmesi için en büyük güvencenizdir.

*Bu Garanti, yasal olarak Garanti belgesi ile satılmak zorunda olan mallara ilişkin 14 Haziran 2003 tarih 25138 sayılı Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik Hükümleri kapsamında değildir.